Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Nasze Centrum Napraw Powypadkowych mieści się w nowej siedzibie. Wszystkie specjalistyczne urządzenia zostały zastąpione najnowszymi przyrządami. Zmieniliśmy miejsce, ale doświadczenie pozostało bezzmienne.Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta jest zawsze do dyspozycji klienta od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie. 

Firma Auto-Alex od lat prowadzi naprawy powypadkowe i wszystkie związane z nimi formalności, współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi ( GOTHAER, COMPENSA, PZU, POL-ASSISTANCE ITP. ). Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych z możliwością rozliczenia bezgotówkowego.

Mamy nadzieję, że bliższe zapoznanie się z materiałami zdjęciowymi, a także bezpośrednie odwiedzenie naszej Firmy pozwoli Państwu na podjęcie decyzji o wykonaniu naprawy swojego samochodu właśnie u nas.

Naszych klientów wyposażamy w PAKIET BEZPIECZEŃSTWA, czyli niezbędnik w przypadku zaistaniałej kolizji drogowej. Zawiera on samokopiujące oświadczenie o kolizji oraz długopis, a wszystko to jest zapakowane w wygodne etui z niezbędnymi numerami telefonów do naszej firmy i służb bezpieczeństwa.

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko