Blacharstwo i lakiernictwo

Od początku istnienia firmy do dnia dzisiejszego zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów którzy od wielu lat powierzają nam naprawę swoich samochodów. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz posiadanie specjalistycznych urządzeń przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług.

Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów najważniejsze są bezpieczeństwo i czas, dlatego nasza firma realizuje zlecenia napraw blacharskich, jak i lakierniczych z niezwykłą starannością oraz dbałością o każdy drobny szczegół,. Zapewniamy przy tym krótki termin realizacji zlecenia będący w naszym zakładzie standardem. 

Prowadzimy naprawy blacharskie na płycie do prostowania i pomiarów nadwozi renomowanej firmy HERKULES. Nasz fachowy personel, dzięki ogromnemu doświadczeniu w likwidacji szkód jest w stanie zlikwidować każdą usterkę z pojazdu klienta, dzięki wyspecjalizowanym przyrządom. 

Naprawy lakiernicze prowadzimy w oparciu o najnowszą technologię doboru lakieru firmy PPG oraz z wykorzystaniem bezpyłowej kabiny lakierniczej cenionej na rynku firmy BLOWTHERM. W swoim asortymencie posiadamy własną komputerową mieszalnię Wodnorozcieńczalnych lakierów firmy PPG.

 
Galeria

43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij