Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma Auto-Alex poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA SERWISU Blacharsko-Lakierniczego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie oceny technicznej oraz dokumentacji fotograficznej
  • Współpraca w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Sporządzanie kosztorysów napraw jak i wyceny wartości rynkowej pojazdów
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Znajomość budowy i eksploatacji pojazdów
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych
  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko lakierniczych (Autadex)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, uczciwość, rzetelność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • Warunki wynagrodzenia zależne od wyników
  • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
  • Pracę w miłej atmosferze i komfortowych warunkach

Aby aplikować na stanowisko proszę wysłać CV na adres marketing@auto-alex.pl lub dostarczyć do siedziby firmy.

43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron