Części zamienne

Części zamienne

Sklep części zmiennych Auto-Alex zajmuj się nie tylko zaopatrywaniem serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego. Firma Auto-Alex dysponuje szerokim asortymentem oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do samochodów wszystkich marek dostępnych na rynku. Realizujemy zarówno indywidualne zamówienia klientów, jak i zaopatrujemy floty samochodowe. Preferujemy odbiór osobisty zamówień, ale realizujemy również zamówienia z wysyłką części.

Dysponujemy częściami takimi jak klocki i tarcze hamulcowe, łożyska, akumulatory, czujniki czy elementy oświetlenia, jednak w ofercie naszego sklepu znajdziesz również doskonałej jakości kosmetyki samochodowe oraz płyny eksploatacyjne.

Z racji posiadanej Autoryzacji specjalizujemy się w sprzedaży oryginalnych częściach zamiennych i akcesoria do samochodów marki Fiat. Każda część posiada stosowny certyfikat gwarantujący właściwy materiał i technologię produkcji. Wszystkie części są dopuszczone do sprzedaży w sieci FCA.

Nasi sprzedawcy, od początku istnienia firmy, znani są z cenionej przez klientów umiejętności fachowego doradzania przy zakupach części oraz porad dotyczących montażu. Przy odpowiednio dużych zamówieniach dowozimy towar pod wskazany adres. Każdy znajdzie u nas dogodną dla siebie cenę.

Stawiamy na dobrą cenę, szybką realizacja zamówienia i szeroki wybór części!

 

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko