Naprawy powypadkowe - Centrum napraw powypadkowych

Centrum napraw powypadkowych

Jesteśmy serwisem partnerskim sieci naprawczej COMPET, zrzeszającej najlepsze serwisy blacharsko-lakiernicze w całej Polsce.

Firma Auto-Alex od lat prowadzi naprawy powypadkowe i wszystkie związane z nimi formalności, współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi ( WIENER, COMPENSA, PZU, GENERALI, WARTA ITP. ). Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych z możliwością rozliczenia bezgotówkowego.

Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta jest zawsze do dyspozycji klienta od momentu przyjęcia samochodu do naprawy, poprzez wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem szkody, aż po jej zakończenie.

Oferujemy profesjonalny, kompleksowy serwis w razie wypadku:

  • pomoc na miejscu zdarzenia

  • całodobowa usługa holowania

  • samochód zastępczy

  • naprawa według wytycznych producenta

  • zaawansowana technika warsztatowa do napraw blacharsko-lakierniczych

Posługujemy się nowoczesnymi technikami naprawy nadwozia i stosujemy oryginalne części zamienne. Wyposażenie naszego warsztatu jest w stanie sprostać odbudowie nawet najbardziej rozwiniętych technologicznie pojazdów.

 

 

Dla samochodów naszych klientów posiadamy parking dozorowany, monitorowany 24h/dobę.

Naszych klientów wyposażamy w PAKIET BEZPIECZEŃSTWA, czyli niezbędnik w przypadku zaistniałej kolizji drogowej. Zawiera on samokopiujące oświadczenie o kolizji oraz długopis, a wszystko to jest zapakowane w wygodne etui z niezbędnymi numerami telefonów do naszej firmy i służb bezpieczeństwa.

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko