Naprawy powypadkowe - Lakiernictwo

Lakiernictwo

Lakiernictwo samochodowe to szereg procesów prowadzących do wytworzenia na pojeździe powłoki lakierowej. Zgodnie z wymaganiami norm właściwie wykonana powłoka naprawcza powinna w zakresie wymagań technicznych i estetycznych charakteryzować się walorami identycznymi z powłoką produkcyjną.

Naprawy lakiernicze w firmie Auto-Alex to nasza specjalizacja. Posiadamy własną halę z przeznaczeniem do przygotowywania i lakierowania pojazdów, ze strefą lakierniczą oraz bezpyłową kabiną lakierniczą cenionej na rynku firmy BLOWTHERM .

Naprawy lakiernicze prowadzimy w oparciu o najnowszą technologię doboru lakieru firmy PPG oraz SPECTRUM, a dzięki własnej komputerowej mieszalni lakierów wodorozcieńczalnych jesteśmy w stanie idealnie odwzorować każdy odcień lakieru. Nie ma znaczenia dla nas wiek i marka samochodu.

W naszym serwisie wykonujemy zarówno lakierowania całej karoserii, jak i usuwania pojedynczych rys i drobnych otarć na lakierze. Usuwamy odpryski, polerujemy zmatowiałe lampy, naprawiamy uszkodzone szyby.

Nasi specjaliści przywracają zużytym elementom samochodu nienaganny wygląd, bliski oryginalnemu, aby nasi klienci mogą finalnie cieszyć się dokładnie takim efektem, jaki sobie wymarzyli.

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko