Serwis klimatycji

Serwis Auto-Alex świadczy pełną gamę usług związanych z obsługą oraz naprawą układu klimatyzacji. Zarówno układów z czynnikiem R 134, jak i najnowszej generacji układów klimatyzacji  HFO 1234 yf, które dają nam komfort podczas jazdy w upale, ale i również w okresie jesienno zimowym ułatwia np. odszronienie .

Serwis klimatyzacji przeprowadza pracownik który przeszedł szereg specjalistycznych szkoleń uprawniających do obsługi oraz naprawy układów klimatyzacji. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie całego procesu obsługi .

Aby podróż była przyjemna, można pokusić się o również o ozonowanie wnętrza samochodu. Ozon zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację jakichkolwiek przykrych zapachów pochodzenia zarówno organicznego jak i nieorganicznego. Nie kryje on nieprzyjemnych zapachów, lecz je usuwa. Należy także zaznaczyć, że aktywnie usuwa zapachy np. tytoniu czy zwierząt z całego wnętrza pojazdu (również z tapicerki).

W jaki sposób odbywa się ozonowanie? Z wytwornicy doprowadzamy ozon do wnętrza pojazdu. Uruchamiamy układ nawiewu i przez okres 30 min OZON krąży z powietrzem we wszystkich kanałach jak i też we wnętrzu kabiny. Cząsteczki 1-atomowego tlenu wnikają w tapicerkę i tam niszczą mikroorganizmy i zapachy.

43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij