Serwis samochodowy - Serwis klimatycji i ozonowanie wnętrza samochodu

Serwis klimatycji i ozonowanie wnętrza samochodu

Serwis Auto-Alex świadczy pełną gamę usług związanych z obsługą oraz naprawą układu klimatyzacji. Zarówno układów z czynnikiem R 134, jak i najnowszej generacji układów klimatyzacji HFO 1234 yf, Warto pamiętać, że regularny serwis klimatyzacji dają nam komfort podczas jazdy w upale, ale i również w okresie jesienno-zimowym ułatwia np. odszronienie szyb. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie całego procesu obsługi serwisu klimatyzacji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Aby podróż była przyjemna, można pokusić się o również o ozonowanie wnętrza samochodu. Ozon zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację jakichkolwiek przykrych zapachów pochodzenia zarówno organicznego jak i nieorganicznego. Nie kryje on nieprzyjemnych zapachów, lecz je usuwa. Należy także zaznaczyć, że aktywnie usuwa zapachy np. tytoniu czy zwierząt z całego wnętrza pojazdu (również z tapicerki).

W jaki sposób odbywa się ozonowanie? Z wytwornicy doprowadzamy ozon do wnętrza pojazdu. Uruchamiamy układ nawiewu i przez okres 30 min OZON krąży z powietrzem we wszystkich kanałach jak i też we wnętrzu kabiny. Cząsteczki 1-atomowego tlenu wnikają w tapicerkę i tam niszczą mikroorganizmy i zapachy.

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko