Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/auto-alex.blss.pl/autoalex.qlc.pl/tpl/product_kosz.php on line 270

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/auto-alex.blss.pl/autoalex.qlc.pl/tpl/product_kosz.php on line 270
Nowy Fiat Tipo Hatchback

Nowy Fiat Tipo Hatchback

Elegancki i praktyczny Fiat Tipo to auto, w którym można się zrelaksować i komfortowo podróżować. Jego wnętrze mieści pięciu pasażerów, oferując jednocześnie dużo miejsca na nogi (również dla siedzącego z tyłu w środku pasażera). Do tego mamy do dyspozycji duży 520-litrowy bagażnik, z bardzo łatwym dostępem oraz dzieloną kanapę (60/40), która ułatwi transport dużych przedmiotów. Do maksymalnego komfortu przyczyniają się również liczne schowki na drobne przedmioty.

Nad Twoim bezpieczeństwem w podróży będą czuwać nowoczesne, zaawansowane systemy zmniejszające prawdopodobieństwo kolizji lub wypadku drogowego, np. system stabilizacji toru jazdy ESC, system wspomagania nagłego hamowania PBA czy w zależności od wersji wyposażenia czujniki parkowania i tylna kamera cofania.
Fiat Tipo oferuje również wysoki poziom bezpieczeństwa pasywnego, które w przypadku zaistnienia niebezpieczeństwa pomagają chronić życie i zdrowie jadących nim osób, w tym: do 6 poduszek powietrznych, pasy bezpieczeństwa oraz system ostrzegający kierowcę o braku zapięcia pasów przez danego pasażera, zagłówki podnoszące komfort podróżowania oraz niedopuszczające do nagłego przemieszczenia głowy ku tyłowi pojazdu, jak również systemy chroniące dzieci (system Isofix ułatwiający montowanie fotelika dla dzieci).

SILNIKI

Ekonomiczne oraz ekologiczne silniki - Fiat Tipo Sedan oferuje rozwiązania gwarantujące najlepsze osiągi. Mogą to być 1,4 litrowa jednostka benzynowa o mocy 95KM lub 1.6-litrowy silnik E-Torq o mocy 110KM połączony z 6 biegową skrzynią automatyczną, a także 1,3 litrowy lub 1,6 litrowy silnik wysokoprężny MultiJet II o mocach odpowiednio 95KM i 120KM i zużyciu paliwa wynoszącym zaledwie 4,1 oraz 4,2 litra/100 km.
Dodatkowo, jeden z najniższych współczynników oporu powietrza w swojej klasie (CX 0.29) także przyczynia się do niskiego zużycia paliwa.

już od 50 900 zł

Umów się na wizytę

Sugerowana data i godzina wizyty

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PHU Auto-alex " z siedzibą w 43-340 Kozy, ul. Krakowska 48. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko