Sprzedaż samochodów

Sprzedaż samochodów
 

Salon Auto-Alex od lat specjalizuje się w sprzedaży samochodów różnych marek, krajowych, jak i sprowadzanych. W swojej ofercie posiadamy samochody osobowe oraz dostawcze, używane, demo i rejestrowane. Oferujemy szeroki wybór marek, modeli i kolorów, stawiamy na auta o krótkim okresie eksploatacji i niskich przebiegach, posiadające udokumentowaną historię serwisów i napraw oraz gwarancję autentyczności przebiegu i kupna auta.

Nasze samochody są zadbane, gdyż przez cały okres eksploatacji dbamy o ich czystość, cykliczny serwis i naprawy.

Realizujemy zamówienia indywidualne dla Naszych Klientów, jesteśmy w stanie znaleźć samochód, który Państwa interesuje, bez względu na markę, wiek czy przeznaczenie pojazdu. Z chęcią pomożemy w doborze samochodu osobowego, ale również posiadamy doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych z zabudową wykonywana na życzenie klienta.

Dzięki posiadaniu serwisu i dostępności specjalistycznych przyrządów jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić stan sprzedawanego przez nas samochodu. Dodatkowo dla Państwa wygody udostępniamy Stację Kontroli Pojazdów, na której mogą Państwo przed zakupem sprawdzić stan samochodu.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż gotówkową, ale także posiadamy w swojej ofercie sprzedaż samochodów poprzez kredyt i leasing. Dzięki współpracy z największymi bankami zawsze wybieramy najlepszą i najkorzystniejszą opcję finansowania zakupu!

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze najlepszego samochodu, dostosowanego do Państwa potrzeb i wymogów, tak aby wybrany pojazd służył dobrze przez wiele lat.

 

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko