Serwis samochodowy - Wymiana i depozyt opon

Wymiana i depozyt opon

Serwis Auto-Alex oferuje usługi w zakresie wymiany ogumienia oraz wyważania kół. Dzięki specjalistycznym przyrządom i urządzeniom możemy precyzyjnie dokonać zabiegu wyważania kół. 

Prowadzimy również serwis oraz sezonową przechowalnię ogumienia. Teraz już nie muszą się Państwo zastanawiać co zrobić z oponami czy męczyć się z ciągłym wożeniem swoich opon do wymiany. Każdy klient może pozostawić swoje opony lub koła w naszej przechowalni.

W razie potrzeby zmiany opon wystarczy wykonać telefon do naszego serwisu i się umówić, a opony lub koła będą czekały na Państwa, przygotowane do montażu.

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z konserwację i przechowywaniem Państwa opon w naszym serwisie związaną z czyszczeniem, uzupełnianiem powietrza oraz zmianą pozycji, która zapobiega odkształceniom gumy.

W naszej firmie oferujemy szeroki wybór opon letnich i zimowych, felg aluminiowych i stalowych w konkurencyjnych cenach, a nasi doradcy pomogę w wyborze odpowiedniego modelu dedykowanego do Państwa samochodu. 

 

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko