Serwis i depozyt opon

Serwis Auto-Alex oferuje usługi w zakresie wymiany ogumienia oraz wyważania kół. Dzięki specjalistycznym przyrządom i urządzeniom możemy precyzyjnie dokonać zabiegu wyważania kół. 

W naszej firmie mogą państwo wymienić opony zimowe na letnie, oferujemy szeroki wybór opon letnich i zimowych, felg aluminiowych i stalowych, a nasi doradcy pomogę w wyborze odpowiedniego modelu dedykowanego do Państwa samochodu. U nas kupisz opony letnie, opony zimowe w dobrych cenach! 

Prowadzimy również serwis oraz sezonową przechowalnię ogumienia. Teraz już nie muszą się Państwo zastanawiać co zrobić z oponami czy męczyć się z ciągłym wożeniem swoich opon do wymiany. Każdy klient może pozostawić swoje opony lub koła w naszej przechowalni. W razie potrzeby zmiany opon wystarczy wykonać telefon do naszego serwisu i się umówić, a opony lub koła beda czekały na Państwa, przygotowane do montażu.

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z konserwację i przechowywaniem Państwa opon w naszym serwisie związaną z czyszczeniem, uzupełnianiem powietrza oraz zmianą pozycycji, która zapobiega odkształceniom gumy.

 

CENNIK:  
Depozyt opon Sezon zimowy  10 zł 
Sezon letni       10 zł

 

Wymiana opon

na obręczach stalowych        od 70 zł
na obręczach aluminiowych  od 90 zł

*OFERTA SKIEROWANA DO KLIENTÓW SERWISU KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUGI WYMIANY OPON Podane ceny są cenami brutto.

 

 

43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij