Serwis samochodowy - Montaż i serwis instalacji gazowych STAG i TARTARINI

Montaż i serwis instalacji gazowych STAG i TARTARINI

Firma Auto-Alex zajmuje się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Jesteśmy certyfikowanym przedstawicielem najlepszych firm zajmujących się produkcją instalacji gazowych Tartarini oraz STAG.

Dlaczego gaz to dobry wybór?

Oferuje do 50% oszczędności w stosunku do zasilania tradycyjnego oraz 80% mniejszą emisje substancji szkodliwych. Pozwoli na zwiększony zasięg samochodu (dwa zbiorniki: benzyna + LPG), zapewnia dłuższą żywotność silnika (w komorze spalania nie tworzą się nagary) i jego cichą pracę. Chroni środowisko i silnik (wysoka kaloryczność, autogaz nie rozcieńcza oleju).

Instalacja gazowa zapewnia bardzo prosty proces tankowania oraz niezauważalny moment przełączenia pomiędzy paliwami, daje także wysoki poziom bezpieczeństwa (instalacje są testowane i homologowane). Ilość stacji gazowych ciągle rośnie w naszym kraju jak i w Europie, dziś nie ma żadnego problemu z tankowaniem LPG za granicą. Instalacje gazową można zamontować do prawie wszystkich pojazdów napędzanych silnikami benzynowymi, a jej koszt zwraca się przeciętnie po 15.000 – 20.000 km.

Oferujemy instalacje gazowe dwóch, znanych i sprawdzonych firm STAG i Tartarini, o szczegóły zapytaj naszego doradcę serwisowego.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora opłacalności instalacji LPG. Aby do niego przejść proszę kliknąć poniższy link: KALKULATOR OPŁACALONOŚĆI 

ul.Krakowska 48
43-340 Kozy

woj.śląskie
POLSKA

pozycjonowanie stron bielsko