Montaż instalacji gazowych

Firma Auto-Alex zajmuje się przystosowaniem samochodów napędzanych silnikami benzynowymi do zasilania paliwem alternatywnym, jakim jest AUTOGAZ. Jesteśmy certyfikowanym przedstawicielem najlepszych firm zajmujących się produkcją instalacji gazowych Tartarini oraz STAG.

Dlaczego wybrać gaz?

Oferuje do 50% oszczędności w stosunku do zasilania tradycyjnego oraz 80% mniejszą emisje substancji szkodliwych. Pozwoli na zwiększony zasięg samochodu (dwa zbiorniki: benzyna + LPG), zapewnia dłuższą żywotność silnika (w komorze spalania nie tworzą się nagary) i jego cichą pracę. Chroni środowisko i silnik (wysoka kaloryczność, autogaz nie rozcieńcza oleju).

Instalacja gazowa zapewnia bardzo prosty proces tankowania oraz niezauważalny moment przełączenia pomiędzy paliwami, daje także wysoki poziom bezpieczeństwa (instalacje są testowane i homologowane). 

Ilość stacji gazowych ciągle rośnie w naszym kraju jak i w Europie, dziś nie ma żadnego problemu z tankowaniem LPG za granicą. Instalacje gazową można zamontować do prawie wszystkich pojazdów napędzanych silnikami benzynowymi, a jej koszt zwraca się przeciętnie po 15.000 – 20.000 km.

 

Oferujemy instalacje gazowe dwóch, znanych i sprawdzonych firm, o szczegóły pytaj doradcę serwisowego.

 

   
   
 
 
 
 

 

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora opłacalnośći instalacji LPG. Aby do niego przejść proszę kliknąć ponizszy link:

KALKULATOR OPŁACALONOŚĆI 

       

43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko