O firmie

Firma Auto-Alex istnieje na rynku motoryzacyjnym 1989 roku. Specjalizuje sie w kompleksowych naprawach samochodów marki Fiat w zakresie napraw mechanicznych gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, jak i również w naprawach pogwarancyjnych innych marek. Firma posiada dobry i fachowy personel, który rzetelnie wykonuje usługi, a tym samym dba o dobre imię firmy. 
 
O jakości wykonywanych usług świadczy między innymi autoryzacja FIAT AUTO POLAND, którą posiadamy od 1999 roku oraz pokaźne grono stałych klientów, którzy powierzają nam swoje samochody.
 
Dzięki wielkiej solidności i fachowości wykonywanych usług, ciągłemu podneszeniu standartów oraz nowoczesnemu wyposażeniu warsztatu, w niedługim czasie jesteśmy w stanie usunąć wszystkie usterki w pojazdzie klienta. Każdy z klientów jest traktowany indywidualnie, dlatego też stale powiększa się grono naszych sprzymierzeńców i oddanych,stałych klientów.
 
 
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego serwisu internetowego. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte zdołają Państwa zainteresować oraz zachęcić do ponownego odwiedzenia. Staraliśmy się rzetelnie przekazać najbardziej istotne kwestie związane z blacharstwem i lakiernictwem samochodowym.
 
Mamy nadzieję, że docenicie Państwo nasz trud oraz upewni to Państwa o wysokiej jakości usług świadczonych przez nasz zakład i oddacie w nasze fachowe ręce swój samochód.

 

 

Newsletter43-340 Kozy
ul.Krakowska 48
tel. 33 817 47 90
email: biuro@auto-alex.pl

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij